en tr
Müşteri İlişkileri
Neden Fıratpen?
Kalite Belgeleri
Haberler

Fırat, Profil bayileriyle “Zaman Sizi Hep Haklı Çıkardı” temalı seminerlerde buluştu.

Fırat’ın profil üretimine başlamasının 25. yılı onuruna gerçekleştirdiği seminerler 20, 15 ve 10 yılını Fırat Ailesi’nde tamamlayan bayilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Detay

15 yıllık bayilerimizle “Zaman Sizi Hep Haklı Çıkardı” temasıyla buluştuk.

Birlikte emek vererek 15 yılı tamamladığımız bayilerimiz “zaman sizi hep haklı çıkardı” temalı seminerimizde 2014 yılı değerlendirilirken yakın gelecekle ilgili hedefler ve öngörüler paylaşıldı.

Detay

20 yıllık bayilerimizle “Zaman Sizi Hep Haklı Çıkardı” temasıyla buluştuk.

5 Aralık 2014 Cuma günü Fırat Konferans Salonunda gerçekleşti.

Detay

Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen "Türkiye'de Sertifikalı Montaj Ustaları İle Hizmet Veren İlk PVC Profil Üreticisi" Oldu.

Sektörünün yenilikçi ve lider firması Fırat'ın PVC Pencere ve Kapı Sistemleri markaları Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen bayilerinin montaj ustaları artık sertifikalı.

Detay

PVC Profil Yeni Ürünlerimiz

Dar içe açılır kilitli kapı, dar dışa açılır kilitli kapı, 13 aks ispanyolet karşılığı ve 13 aks kanat adaptör kapağı yurt içi ve yurt dışı satış temsilcilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Detay

GELECEĞİ BİRLİKTE YÖNETELİM

Fırat Plastik Profil Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde yer alan Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen bayileri 26–29 Mayıs ve 2–5 Haziran tarihlerinde Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de buluştu.

Detay

FIRAT’TAN BİR ÖNCÜ ADIM DAHA: FUDEL

İnşaat sektörünün yaygın ve hızla geliştiği ülkemizde, kullanılan ürünlerin performans özelliklerinin tespit edilmesi ve sonuçlarının bağımsız, tarafsız ve güvenilir olarak sunulması konusunda, sektörde var olan eksikliği gidermek amacıyla TÜRKAK'dan akredite laboratuarı kurarak sektörümüzün hizmetine açmıştır

Detay

Fırat Bu Kez Yetkili Satıcılarına İstanbul’u Tanıttı...

Profesyonel Rehber Eşliğinde Birer Hafta Arayla Üç Ayrı Program Düzenleyerek Başta Sultanahmet, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Panorama 1453 ve Miniatürk olmak üzere İstanbul’un Tarihi Ve Turistik Mekânlarını Ziyaret Eden Fırat Profil Bayileri İstanbul’a Bir Kez Daha Hayran Kaldılar.

Detay

Fırat Profil Yetkili Satıcıları ile Çeşme'de buluştu...

Fırat Pazarlama Müdürlüğü 2011 yılının son bayii toplantısını Ege’nin incisi Çeşme’de Marmara Bölgesi ve Türkiye genel sıralamada ödül alacak bayileriyle bir araya geldi.

Detay

Fırat’tan Sektörde Bir İlk. Müşteri Memnuniyeti Yönetimimiz Belgelendi.

Müşteri şikâyetlerinin bir sistem çerçevesinde yönetilmesi amacıyla ISO (International Organization for Standardization – Uluslararası Standartlar Organizasyonu) tarafından yayınlanan “Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyet Yönetimi Standardı” kapsamında, 02 – 03 – 04 Şubat 2010 tarihlerinde Türk Standartları Enstitüsü (T.S.E) tarafından firmamızda gerçekleştirilen belgelendirme denetimi sonucu firmamız TSE – ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanmıştır.

Detay

Türkiyenin 'ilk ve tek' akredite pencere laboratuarı

FUDEL hizmet kapsamı ile sektördeki mevcut olan pencere ve aksesuar üreticilerinin tip testlerinin yanı sıra, piyasa gözetim ve denetimi yapan kurum ve kuruluşların da testlerini yapabilecektir.

Detay
Fırat
2011 Fıratpen. Tüm Hakları Saklıdır.  
 Winhouse 
 | 
Gizlilik İlkeleri
 | 
Kullanım Koşulları