Uluslararası standartlarına uygun olarak hot-melt (sıcak yapıştırma) laminasyon tekniği ile kaplanan doğal ahşap desenli lamine pencere Fıratpen PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, zengin kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleriyle özgün mimari ve özel dekoratif beklentilerinize ideal çözümler sunar.

Altın Meşe, Budaklı Meşe, Budaklı Maun, Sedir, Ceviz, Gri ve Antrasit ahşap desenli lamine pencere seçeneklerimize farklı beğenileriniz, projeleriniz ve dekorasyon alternatifleriniz için yeni renklerimizi ekledik. Antik Ceviz, Kar Beyaz, Eloksal Gri, Rustik Meşe, Krem, Saten Gri, Gece Mavisi, Koyu Yeşil, Kartal Siyahı, Kestane, Gümüş Gri, Ardıç, Füme, Metalik Gri ve Fındık renklerimizle projeleriniz ve evleriniz daha renkli. Toplamda 21 farklı renk seçeneğimizle tanışmak için satış noktalarımızla ve bizimle info@firat.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Lamine Folyolar Zemin ve Conta Renkleri

Sıra No Folyo Rengi Zemin Rengi Conta Rengi Seri Adı
1 Altınmeşe Kahve Siyah

REDONİT 85, ELEGANCE 80, ELEGANCE SELECTİVE, SELENİT 75, SELENİT SELECTİVE, SELENİT STRONG, SELENİT SELECTİVE STRONG, ZENİA SLİDE, OPAL 70

2 Budaklımeşe Kahve Siyah
3 Maun Kahve Siyah
4 Sedir Kahve Siyah
5 Ceviz Kahve Siyah
6 Ardıç Kahve Siyah
7 Kestane Kahve Siyah
8 Fındık Kahve Siyah
9 Rustik Meşe Kahve Siyah
10 Saten Gri Gri Gri
11 Gümüş Gri Gri Gri
12 Eloksal Gri Gri Gri
13 Gri Gri Gri
14 Siyah Koyu Gri Siyah
15 Antrasit Koyu Gri Siyah
16 Füme Koyu Gri Siyah
17 Koyu Yeşil Koyu Gri Siyah
18 Gece Mavisi Koyu Gri Siyah
19 Antik Ceviz Koyu Gri Siyah
20 Beyaz Beyaz Gri
21 Krem Beyaz Gri

RAL standartlarına uygun olarak yapılan hot-melt (sıcak yapıştırma) laminasyon tekniği ile kaplanan doğal ahşap desenli Fıratpen PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, zengin kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleriyle özgün mimari ve özel dekoratif beklentilerinize ideal çözümler sunar.

Altın Meşe, Budaklı Meşe, Budaklı Maun, Sedir, Ceviz, Gri ve Antrasit ahşap desenli lamine pencere seçeneklerimize farklı beğenileriniz, projeleriniz ve dekorasyon alternatifleriniz için yeni renklerimizi ekledik. Antik Ceviz, Kar Beyaz, Eloksal Gri, Rustik Meşe, Krem, Saten Gri, Gece Mavisi, Koyu Yeşil, Kartal Siyahı, Kestane, Gümüş Gri, Ardıç, Füme, Metalik Gri ve Fındık renklerimizle projeleriniz ve evleriniz daha renkli. Toplamda 22 farklı renk seçeneğimizle tanışmak için satış noktalarımızla ve bizimle info@firat.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Pencere Desen Seçenekleri

Sedir
Ceviz
Altın Meşe
Budaklı Meşe
Budaklı Maun
Gri
Antrasit
Antik Ceviz
Eloksal Gri
Rustik Meşe
Saten Gri
Gece Mavisi
Beyaz
Ardıç
Füme
Kestane
Koyu Yeşil
Krem
Fındık
Gümüş Gri
Siyah
Smooth Antrasit