21. Uluslararası Pencere Fuarı’na geçen sene olduğu gibi Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen markalarıyla 1102 m2’lik standıyla 8. salonda katılan Fırat, İstanbullu temasıyla sektör profesyonellerinin buluşma noktası ve ilgi odağıydı. 3-6 Kasım tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen fuar sektörün nabzını tutarken Fırat gerek iç pazar gerekse ihracat hedefleri anlamında başarılı bir fuarı daha geride bıraktı.

Fırat’ın sergilediği Giyotin, Shutterbox Panjur Sistemleri, giriş kapısında kullandığı Selenit Hollanda kasa ve orta kayıttan uygulanan cephe sistemi, köşe Zenia Slide, Zenia Hebeschiebe ve 75’lik sürme uygulamaları ve ihracat departmanı için coğrafyalara özel tasarlanan seriler sektör temsilcileri, mimarlar ve müteahhitler tarafından büyük ilgi gördü. Özellikle dar açıklıklarda sürme kolaylığı sağlayan Giyotin Sistemi ve yüksek geçişler için tasarlanan özel pvc cephe uygulamaları tüm ziyaretçilerin yakından incelediği ürünlerdi.

Pandemi şartlarına rağmen standımıza yoğun ilgi göstererek Türkiye’nin ve dünyanın bir çok köşesinden bizleri ziyaret eden, başarı dileklerini ileten tüm üretici ve tali bayilerimize, sektörümüzün değerli temsilcilerine, mimarlarımıza ve müteahhitlerimize teşekkürü borç biliriz. Önümüzdeki sene görüşmek üzere…